KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878121
*
nr 1387 8121
Örjan Sätre
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1988. Olja på duk, 40x50cm, yttermått inklusive ram: 42x53cm
Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 mars 2021
kl 18:03:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/3 19:55:44
1
600 kr
24/3 21:26:22
2
700 kr
29/3 17:58:31
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar sverige örjan sätre
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:13
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:04
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:19
-
2002 Oljemålning
Astrid Wahlstedt (1877-1946), Sverige. Landskap me..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47
*
Örjan Sätre
Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.
nr 1387 8121
Örjan Sätre
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1988. Olja på duk, 40x50cm, yttermått inklusive ram: 42x53cm
Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/3 19:55:44 | 1 | 600 kr |
24/3 21:26:22 | 2 | 700 kr |
29/3 17:58:31 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar sverige örjan sätre
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:13 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:04 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna -Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, k..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:19 -
2002 Oljemålning
Astrid Wahlstedt (1877-1946), Sverige. Landskap me..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47